Kontat

PROJEKTUJEMY ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, BUDUJEMY BEZPIECZEŃSTWO...

Profesjonalni architekci

Architekt Warszawa

Nasza firma realizując konsekwentnie swoją misję tj. dobre i energooszczędne projektowanie architektury zaprosiła do współpracy profesjonalnych architektów. Szefem zespołu naszych architektów w Warszawie jest uprawniony mgr inż. architekt Andrzej Zygmunt Gałecki (współwłaściciel firmy). Jego doświadczenie i profesjonalne podejście do naszych klientów pozwala zaoferować naszym klientom szeroką gamę usług w zakresie projektowania domów jednorodzinnych, budynków usługowych, użyteczności publicznej, wnętrz oraz sprzedaż projektów gotowych i ich adaptacja. Nasi klienci mogą zamówić u naszego architekta nie tylko kompleksowy, profesjonalny projekt budowlany, ale również zlecić nam realizację zaprojektowanego budynku, dzięki naszym doświadczonym brygadom budowlanym prowadzonym przez uprawnionych inżynierów budownictwa. Dodatkowo nasz architekt wnętrz może doradzić dla Państwa jak kompleksowo urządzić zaprojektowany budynek już na etapie projektowania bryły i wstępnego sytuowania go na działce.

Architekt zaproponuje dla Państwa wstępne koncepcje np. domu i jego wnętrz, dobre rozwiązania projektowe, podpowie i pomoże załatwić formalności w urzędach aż do pozwolenia na budowę oraz wykona wizualizację bryły 3D Waszego domu. Przypomnę jeszcze, że prowadzimy sprzedaż projektów gotowych i doradzamy w ich wyborze. Sprzedamy Państwu każdy projekt gotowy jaki znajdziecie na rynku w dobrej cenie!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe i profesjonalne usługi projektowe w Warszawie w następującym zakresie:

  • indywidualne projekty architektoniczne domów ( najlepsze ceny w Warszawie)
  • adaptacje projektów gotowych
  • sprzedaż projektów gotowych ( najlepsze ceny w Warszawie)
  • projekty budowlane i wykonawcze
  • projekty wnętrz
  • projekty branżowe instalacji
  • załatwianie formalności w urzędach
  • realizacja budynków ( najlepsze ceny w warszawie)

Dodatkowo naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo budowlane, m.in. energooszczędne projekty budowlane, badania kamerą termowizyjną, usługi nietypowe w zakresie budownictwa i jego projektowania.

Nasze ceny za usługi projektowe są podyktowane tym, iż zatrudniamy profesjonalistów w dziedzinie projektowania. Państwa pieniądze i czas zwrócą się w trakcie realizacji zaprojektowanych przez nas budynków, ponieważ już na etapie projektowania nasz projektant ekspert pomoże zoptymalizować konstrukcje budynku oraz jego zapotrzebowanie na energię. Tak więc cena naszych usług jest proporcjonalna do ich wysokiej jakości, a oferowany cennik jeszcze tylko przez 60 dni będzie zawierał rabat dla naszych nowych klientów z Warszawy i okolic.

Prace projektowe, czy tez zakup projektu gotowego oraz jego adaptację do działki budowlanej mogą Państwo zlecić:

  • przez email biuro@energodomy.com.pl
  • lub zadzwonić pod numer tel. 503 406 015 i umówić się na spotkanie w naszym biurze: Warszawa, Plac Hallera 5 lok. 27

architekt warszawa

Z poważaniem

architekt Andrzej Zygmunt Gałecki

 

architekt warszawa