Kontat

PROJEKTUJEMY ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, BUDUJEMY BEZPIECZEŃSTWO...

Projektowanie domów

Projektowanie domów warszawa

Budową domów zajmujemy się już od ponad 15 lat. W tym czasie udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie, co pozwala nam "kłaść na stół" jak najlepsze oferty oraz rzetelne wywiązywanie się z nich. Najmocniejszą stroną firmy Energodomy sp. z.o.o. jest budowanie w województwie mazowieckim, a zwłaszcza w stolicy. Warszawa jest dla nas ogromny polem do popisu i staramy się to pole wykorzystywać najlepiej jak tylko się da. 

Współpracujemy tylko ze znanymi nam i solidnymi podwykonawcami, których poznaliśmy podczas naszej długiej przygody z budownictwem. Korzystanie z usług tzw. "majstrów od wszystkiego" to już prehistoria. Zatrudniamy tylko znane i profesjonalne ekipy specjalizujące się w danej materii, tzn. firma A stawia fundamenty, firma B muruje, a firma C zajmuje się hydrauliką. Pozwala nam to na ogromne obniżenie czasu robót oraz cen, a także zwiększenie, jakości wykonanych prac. Samo projektowanie domów to dla nas również chleb powszedni. Nie musicie Państwo udawać się do biur projektowych i wydawać dużych sum na projekt domu. Wszystkim zajmujemy się my - od rysunku, aż po ostatnią dachówkę. Energodomy to firma jedna z, wielu, ale jako jedyna gwarantuje 100% zadowolenia naszych klientów. 

Podejmujemy się budów tylko i wyłącznie z wysokiej, jakości materiałów. Dzięki temu możemy zrezygnować z usług serwisowych, a zatem kolejnych, nierzadko bardzo wysokich kosztów. Dodatkowo daje to nam możliwość zapewnienia Państwu, co najmniej trzy letniej gwarancji na wykonane przez Energodomy prace. Warszawa to miasto przyszłości, dlatego wszystko, co jest w stolicy powinno być solidne i trwałe, także dom, w którym Państwo zamieszkacie. 

Dzięki naszym metodom pracy każdy dom wybudowany w Warszawie oddajemy do Państwa dyspozycji w stanie developerskim w czasie 8-10 miesięcy, bez względu na to, kiedy rozpoczęliśmy  prace. Jednak w przypadku jakichkolwiek opóźnień dajemy wysokie upusty cenowe w myśl zasady "coś za coś". 

Podczas piętnastu lat pracy w branży budowlanej nauczyliśmy się, że najważniejszą cechą budowlańca jest rzetelność, dlatego tak ważne jest dla nas dotrzymywanie umów. 

Energodomy to projektowanie domów mieszkalnych oraz ich budowa, po prostu. Budowanie wcale nie musi być tak trudne jak się wydaje.

projektowanie domów warszawa , projektowanie domów warszawa