Kontat

PROJEKTUJEMY ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, BUDUJEMY BEZPIECZEŃSTWO...

Budowa domów

Budowa domów – czym się wyróżniamy?

Budowa domów w Warszawie to nasza najmocniejsza strona, a właściwie budowa domów w województwie mazowieckim.

Budujemy domy już od 15 lat z dużym powodzeniem tylko przy pomocy wyspecjalizowanych ekip w danym zakresie. Budowa domów przy pomocy ekip od wszystkiego to już dzisiaj historia. Wybraliśmy najlepsze rozwiązanie polegające na powierzaniu poszczególnych etapów budowy domu certyfikowanym przez producentów materiałów budowalnych ekipom specjalistów. Dzisiaj budowa domu w Warszawie wiąże się z bardzo wysoko postawioną poprzeczką, stąd nasze podejście do powierzania robót tylko najlepszym znanym nam i od wielu lat współpracującym fachowcom tj. murarzom, cieślom, hydraulikom, elektrykom dekarzom i innym. Nawet wykonanie elewacji realizujemy tylko przy pomocy ludzi, którzy wyłącznie zajmują się wykonaniem tego rodzaju robót. Dzięki temu budujemy domy niezwykle szybko i niezwykle tanio.

Optymalizację wykonania przeprowadziliśmy wielokrotnie doprowadzając czas budowy domu do najkrótszych na rynku przewyższając ogromnie naszą konkurencję zdecydowanie niższym poziomem cen i bardzo wysoką jakością wykonania.

Nie podejmujemy się budowy domu z materiałów niskiej, jakości które nie pozwoliłby udzielić, co najmniej 3 letniej gwarancji na wszystkie wykonane roboty, instalacje i wbudowane urządzenia. Nie oznacza to jednak wyższych kosztów budowy. Wręcz przeciwnie. Zapewniamy sobie tym samym brak usług serwisowych, co pozwoliło nam zaoferować niskie ceny.

Dla każdej budowy domu w Warszawie i województwie mazowieckim przygotowujemy harmonogram realizacji, którego ściśle przestrzegamy. Gwarantujemy wysokie upusty w cenie zawsze, gdy nie uda nam się dotrzymać terminów. Gwarantujemy wybudowanie domu w Warszawie w stanie developerskim w czasie 8-10 miesięcy. Tak... To jest możliwe właśnie dzięki temu, że na budowę każdego elementu wprowadzamy specjalistów w danej dziedzinie, co pozwala nam budować domy w tak krótkim czasie bez względu na porę roku, w której rozpoczęliśmy budować

budowa domów warszawa, budowa domów warszawa